Maailma Ratsaspordi Sotsiaalmeedia Auhindade nominentide hulgas on ka Hobumaailm!

2012. aasta sotsiaalmeedia auhindade (PagePlay Equestrian Social Media Awards – ESMA) nominentide hulka hääletati ka hobumaailm.ee, mis kuulub Loode-Euroopa kümne parema ratsaspordialase kodulehe hulka. Ka sinul on võimalus meile oma poolthääl anda.

15. detsembrist jõululaupäevani said inimesed Facebooki aplikatsiooni kaudu nimetada oma lemmikuid kandidaate – ärisid (hobusetooted, ratsarõivad, söödad), isikuid (sportlased, enim hobusporti promonud kuulsused), (heategevus)organisatsioone, portaale, ajakirju, youtube’i kanaleid jne. Nominentide puhul tuli arvestada, et nad oleksid originaalsed, ajakohased, operatiivsed, järgiksid korralikku ajakirjanduslikku etiketti jne.

Oma hääli andsid 2,629 inimest, kes pakkusid ühtekokku 8,137 nominenti. Igast kategooriast, mida on kokku 30, pääses täpselt kümme enim asjalikke ja isikupäraseid põhjendusi saanud kandidaati edasi finaali.

Hobumaailm kandideerib koos nimekate kodulehtedega oma grupi (Loode-Euroopa – Taani, Leedu, Rootsi, Eesti, Island, Holland, Soome, Norra, Saksamaa, Läti ja Poola) parimaks, võisteldes näiteks Falsterbo Horse Show, maailmakuulsa Equitana messi ja Anky van Grunsveni kodulehega.

Nüüd on kõigil võimalus anda hääl oma lemmikute poolt ning loodame, et ka hobumaailm kuulub nende hulka. Hääli võib anda iga kategooria seas, kuna auhinnadki antakse iga kategooria parimale.

Hääletamiseks vajuta siia:http://www.equestriansocialmediaawards.com/voting ning pane tähele, et hääletada saab ainult ühe korra iga meiliaadressi kohta.

Hääletus suletakse 10. veebruaril kell 14.00. Võitjad kuulutakse välja ESMA Youtube’i kanali kaudu 5.-9. märtsini 2012.

Olulist rolli mängib ka professionaalne žürii, kelle arvamus loeb lõpptulemuse arvestamisel 70% ulatuses. Žüriisse kuuluvad meediaprofessionaalid üle maailma.

PagePlay Ratsaspordi Sotsiaalmeedia Auhindu jagatakse teist aastat eesmärgiga tunnustada ratsaspordialaseid meediaväljaandeid üle maailma ning tänada neid tehtud töö eest.

Alates käesolevast aastast lisandusid auhinnakategooriatele regioonid, mis põhinevad FEI maailma jaotamisel (regioone näedki hääletuse lehelt). Iga regiooni võitjad saadetakse edasi FEIsse, kus otsustatakse üldine FEI Maailma Auhinna saaja.

ESMA koduleht: http://www.equestriansocialmediaawards.com/

ESMA Facebooki leht: http://www.facebook.com/equestriansocialmediaawards