Maailmakarika võit läks koolisõidus ootuspäraselt Adelinde Cornelissenile ja Jerich Parzivalile

Äsja Leipzigi Maailmakarika finaalvõistlusel lõppenud koolisõidu Küri paremusjärjestus oli sarnane üleeile toimunud Grand Prix’le. Uhke karika ja 55 800 euro suuruse auhinnarahaga sõidab koju hollandlanna Adelinde Cornelissen, kelle esitus sai hindeks 84.804 %.

Teise tulemuse väärilise vabakava sooritasid taanlanna Nathalie zu Sayn-Wittgenstein ja Digby (80.036 %). Kolmandana lõpetas sakslaste meeleheaks Ulla Salzgeber veidi ülekaalulisusele kalduval Herzruf’s Erbel (78.821 %).

Sakslastele valmistas võistlus samas ka meelehärmi, kuna tempoga vabakavaga maha saanud Isabell Werthi tormiline aplaus siiski poodiumile ei aidanud. Satchmo otsustas talle omaselt paar korda "tuule alla võtta" ning näitas oma suhtumist kogu üritusse ka väleda jalahoobiga endast tahapoole. Enamat kui 77.143% ei õnnestunud välja teenida ja hoolimata publiku negatiivsetest viledest hindekohtunike suunas tuli leppida viienda kohaga. Sedapuhku õnnestus vabakavade kuningal Edward Galil oma tuline Sisther de Jeu pisut rohkem raamidesse suruda ja võistlusest neljas koht võtta.