Maarja Martinson ja Paul Argus Venemaal: esimene nädal

Paul Argus ja Ping Pong V.

6.-9. septembrini võtsid takistussõitjad Paul Argus ja Maarja Martinson mõõtu Venemaal, Euroopa suurimas ratsakeskuses. 

Moskva lähedal asuv Maxima Park on kui kunstiteos. See 46000 m² üldpindalaga ratsakeskus kätkeb endas spa- ja veterinaarkeskust, 5000 m² suurust võistlusareeni koos istumiskohtadega 1000-le pealtvaatajale, viit sisehalli, kuut väliväljakut, 3 karusselli, 17 solaariumi ning paljut, paljut muud. Lisainfot selle suursuguse keskuse kohta on võimalik lugeda siit:

https://www.german-friendships.com/en/maxima-park-a-state-of-the-art-equestrian-center-for-international-events-close-to-moscow-29292.html

Maxima Parkis asuv võistlusväljak. Pilt: Paul Argus

Maarja ja Paul tegid seal häid sooritusi alates esimest päevast peale, mil Paul sõitis Ping Pong V-ga end Silver Touril 125 cm parkuuris teiseks ning Renessiniga kaheksandaks, tehes mõlemaga puhtad sooritused.

Teisel päeval oli parim samuti Renessin, kellega Paul Argus Gold Touri 140 cm sõidu kolmandana lõpetas. Samas parkuuris saavutasid Paul ja Caesar üheksanda koha. Laupäevases 130 cm parkuuris tulid Paul Argus ja Ping Pong V kuuendaks.

Renessin oma sõitu ootamas.

Maarja Martinson ja Donna saavutasid pühapäevases Silver Touri sõidus, kus tõkete kõrguseks 135 cm, üheteistkümnenda auhinnalise koha, saades 1 karistuspunkti ületatud normiaja eest. Samal päeval lõpetas  meie omadest parimana 145 cm parkuuri Paul Argus Caesaril, olles põhiparkuuris küll võitjast 5 sekundit kiirem, kuid neli karistupunkti ei andnud neile kahjuks pääsu ümberhüpetele, kuhu sai vaid 6 sportlast.

Maarja Martinsoni Donna.

Maarja, Paul ja nende neli hobust jätkavad Venemaal ka järgmisel nädalal.

Võistlust on võimalik jälgida ka otseülekande abil ning see on leitav siit: http://video.maximaequisport.ru

Kõiki tulemusi ja sellenädalasi stardijärjekordi saab näha aga siit: https://www.maximaequisport.ru/single-post/2018/08/09/6-9-jumping