Madli Murel lunastas pileti noorte EMile

Lõppenud nädalavahetusel võistles kolmevõistleja Madli Murel Poolas Strzegomis CCI2* võistlusel, mille lõpetas suurepärase neljanda kohaga. Sellega sai ühtlasi täidetud kolmas ja viimane kvalifikatsiooninorm, mis vajalik EMile pääsuks.

Madli võistles sedapuhku nn. pika krossiga kahe-tärni võistlusel, kus saavutatud neljas koht on usutavasti tema elu parim tulemus. Võistluse võitis muide sakslane Frank Ostholt (hobusel Lass of London), kes 2008. a. OMil saavutas meeskondliku kulla.

Mureli positsioon oli pärast koolisõitu üheksas. 15st paarist sõitsid krossi aga puhtalt läbi vaid 3, nende hulgas ka meie sportlane. See tulemus tõstis ta kuuendaks. Takistussõidust koguti seekord neli karistuspunkti, mis aga oli tubli tulemus, kuna vigadeta sõite oli vaid üks. Kokkuvõttes saavutati neljas koht 59,90 mp-ga, kolmas koht jäi liga kümne punkti kaugusele. Võitja skooriks kujunes 46 mp.

Strzegomis võistlesid veel sportlased Rootsist, Poolast, Hollandist ja Saksamaalt. Tulemused leiate siit: http://janssen.sportcg.net/2012/strzegom06/leaderboard21.html

Pilet noorte EMile, mis leiab aset 10.-12.augustil Rootsis Malmös, on lunastatud. Kas Madli ka sinna võistlema sõidab, saame küsida siis, kui ta Poolast naaseb. EMi tasemeks on samuti CCI2*.