Madli Mureli EM kahjuks ebaõnnestus, meistritiitel Saksamaale

Möödunud nädalavahetusel osales kolmevõistleja Madli Murel hobusega Flicker Malmös noorte Euroopa meistrivõistlustel. Kahjuks Eesti võistluspaar tulemust kirja ei saanudki.

Pärast maneežisõitu asus meie võistluspaar viimasel kohal 73.90 miinuspunktiga ning krossil langeti välja. Madli ütleb ise võistluse kohta järgmist: "Seekord ei olnud õnn meie poole peal. Juba ratsastuse soojendusel läks hobune närvi ja seetõttu ka selline kehv esinemine. Lisaks veel jäin ma ise haigeks enne krossi (olin poolteist päeva palavikuga voodis). Krossirada oli tase omaette. Poolas nähtud CCI2* kross ei olnud hobuse ja ratsaniku suhtes pooltki nii nõudlik. Kõik tõkked olid maksimaalse kõrguse ja laiusega ning esines väga keerukaid kombinatsioone, millest üks meilegi saatuslikuks sai. Kuigi me tulemust kirja ei saanud, siis andis see võistlus väga palju kogemusi juurde, mida kuskilt mujalt võtta ei ole. Ja kuskil peab ju alustama, väike riik nagu me oleme."

Meistriks krooniti seekord Pia Münker Saksamaalt hobusel Louis M, kelle lõpptulemus oli 49.70 miinust. Hõbe Itaaliasse Elenora Boschile hobusel Hotchkiss Mc Manus ja pronks Suurbritanniasse Dani Evansile hobusel Raphael II.

Toimetus soovib omalt poolt Madlile jõudu ja jaksu edaspidiseks. Igast kaotusest on midagi õppida.