Mai-Britt Nuudi alustas Belgias Opglabbeekis turniiri viienda kohaga

Noor Eesti takistussõitja Mai-Britt Nuudi jätkab võistlustsüklit Belgias, kui osaleb sel nädalal CSI2* tasemega rahvusvahelisel võistlusel Opglabbeekis. Neljapäeval alustas Nuudi võistlust viienda auhinnalise kohaga.

Opglabeeki võistlus algas neljapäeval 6 ning 7aastaste hobuste sõiduga ning parkuuriga kõrgusel 120cm. Viimases osales 44 võistluspaari, kelle hulgas lõpetasid Mai-Britt Nuudi ja Foxstop van Essene viienda kohaga. Võidu pälvis Luksemburgi sõitja Ken Gruber hobusega Boom Boom Bang. Eilne päev Nuudile niivõrd hästi ei lõppenud, kui ta kõrgusel 130cm lõpetas hobusega Fantastique of the Lowlands nelja ning hobusega Tahis du Masure 12 karistuspunktiga.

Eile tegi aga hea soorituse jällegi noor leedukas Petraitis, kes teist nädalat osaleb Nuudiga samal võistlusel. Kristupas lõpetas hobusega Lordano 140cm kõrguse parkuuri 74 paari hulgas viiendal kohal. Koht allpool lõpetas maailma paremikku kuuluv sakslane Marco Kutcher hobusega Palermo. Tuntumate-kuulsamate takistussõitjatena, kes Opglabbeekis osalevad saame nimetada veel hollandlast Piet Raijmakersit ja saksalast Toni Hassmanni ning meilgi võistelnud poolakaid Michal Kazmierczaki ja Paulina Kozat, samuti türklast Omer Karaevlit.

Opglabbeeki tulemused leiate aadressilt http://www.sentowerpark.com/nl/event/Internationale-jumping-CSI2-CSIYH1-05-02-2015