Mai-Britt Nuudi tegi Portugalis Vilamoura Atlantic Tour`l häid sõite

Möödunud nädalavahetusel võistles noor Eesti takistussõitja Mai-Britt Nuudi Portugalis, kus kestab juba teist nädalavahetust Vilamouras peetav Atlantic Tour 2014 nimeline võistlustuur. Nuudi kontole jäid mitmed vigadeta sooritused.

Mai-Britt Nuudi (Ruila Tall) võistleb Portugalis hobustega Foxstop van Essene ja Palimera. Neist esimesega võistles ta kõigil kolmel päeval kõrgusel 120 cm ning suutis kõik rajad läbida vigadeta, kusjuures laupäeval andis tulemus auhinnalise 15. koha. Teistel päevadel jäi meie takistussõitja napilt auhinnalistelt kohtadelt välja. Hobusega Palimera osales Nuudi reedel ja laupäeval kõrgusel 120 cm ning pühapäeval 130 cm. Kui reedel pudenes üks takistus, siis laupäeval ja pühapäeval suudeti seda vältida. Pühapäeval ületati küll normiaega, millest kaks karistuspunkti.

Portugali tuuril osaleb takistussõitjaid väga paljudest riikidest. CSI2* tasemele tavapäraselt sõideti pühapäevane Grand Prix kõrgusel 145 cm ja osales 62 võistluspaari. Võit läks Šveitsi Faye Schochile hobusel Nouvelle Europe Z. Lisaks neile suutis ümberhüpetel vigu vältida veel kaks paari, kellest teise koha saavutasid Trevor Breen ja Adventure de Kannan Iirimaalt ja kolmanda Bernardo Alves ja Kingly du Reverdi Brasiiliast.

Vilamoura Atlantic Touri tulemused ja kodulehekülje leiate aadressilt http://www.alubox.pt/tw/96. Hobumaailma andmetel võistleb Mai-Britt Nuudi Portugalis ka järgneval nädalavahetusel.