Mai-Britt Nuudi võistles Belgias Bonheidenis

Möödunud nädalavahetusel võistles rahvusvahelisel tasandil ka takistussõitja Mai-Britt Nuudi, kes osales kuni 25aastaste sõitjate turniiril Belgias Bonheidenis.

Mai-Britt Nuudi sõitis oma Bonheideni parima tulemuse välja laupäevasel võistlusel, kui saavutas hobusega Fantastique of the Lowlands kahefaasilises 140cm kõrguses parkuuris neljanda koha. Võitjale, Suurbritannia takistussõitjale Stephen Crosby`le, kes võistles hobusega TGF Rubin, jäädi teises faasis alla seitsme sekundiga, kuid vahed olidki suured kõikidel. Paremuselt teine tulemus tuli Nuudil sama housega samal kõrgusel, kuid reedesel võistluspäeval, kui jõuti üheksandale auhinnalisele kohale.

Kuni 25aastaste Grand Prix viidi läbi kõrgusel 145cm ja selle võitis Belgia sõitja Marine Scauflaire hobusega Opodium du Vivier. Ümberhüpetel osales kaks sportlast. Nuudi ja Tahis du Masure paraku ei lõpetanud.