Marcus Ehning võitis Saksamaal populaarse DKB Riders Touri

Möödunud nädalavahetusel jõudis Münchenis lõpule Saksamaal populaarne takistussõidusari DKB Riders Tour, mille tänavu võitis Marcus Ehning.

Möödunud pühapäeval pandi Müncheni Olümpiastaadioni hallis toimuval CSI4* tasemega võistlusel punkt tänavusele DKB Riders Tour`le. Finaalsõiduks olnud kahevoorulise 160cm kõrguse parkuuri võitis sakslane Maximilian Schmid hobusega Chacon, kuid olulisemaks kujunes Marcus Ehningu ja Cristy saavutatud kuues koht, mis andis tunnustatud meistrile DKB Riders Tour`i üldvõidu, millele käis tihe heitlus kuni lõpuni. Tuuri arvestuses teisena lõpetanud Andre Thieme oli viimases Grand Prix`s Ehningu järel koheselt seitsmes.

Huvitavatest faktidest München Indoor`i kohta saame välja tuua selle, et pärast üliedukat kolmevõistlushooaega on Michael Jung osalemas jällegi takistussõiduvõistlustel. Münchenis jäi seekord tema parimaks teine koht hobusega Sportsmann – S kõrgusel 145cm. Juba homme stardib Jung Stuttgardis toimuval suurvõistlusel sisekrossil.