Margareth Eikner alustab välihooaega tuuril Vilamoura Atlantic Tour Portugalis.

Foto: erakogu

Vilamoura Atlantic Tour on 3-4* võistlus, mis kestab kokku 6 nädalat. Võistlustingimused on väga head, korraldus kõrgel tasemel ja see toob kohale palju tippklassi ratsutajaid Euroopast ja mujaltki. Juba esimesel nädalal on võistlustules Kevin Staut, Cameron Hanley ja palju teisi kuulsaid nimesid. Võistlus toimub kolmel platsil, kus saab end proovile panna nii liival kui murul. Platsid on väga suured (120x75m), nii et muutus üleminekul sisehooajalt välishooajale on väga suur.

Margareth võistleb 5 hobusega – noortest hobustest on kaasas Pokerface GV, Ollie Be Good ja Opalocka du Roton, põhiklassides Nikita du Roton ja Nelson Van’T Smisveld.

Tegu on esimese võistlusega peale pikka pausi, sellepärast on eesmärgiks luua hea alus algavaks hooajaks.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=uT96QubkExE[/embedyt]

Esimesel võistluspäeval tegi Margareth kiire sõidu Pokerface’ga 6-aastaste sõidus. Kahjuks jättis 1 mahaajamine nad auhinnaliselt kohalt välja. Opalocka’ga tegi Margareth puhta sõidu 7-aastaste klassis. Kolmapäeval on Margareth stardis samade hobustega ning neljapäevast pääsevad starti ka vanemad hobused.

Foto: erakogu

Margareth Eikner on Eesti noorteklassi ratsutaja ning Rising Stars meeskonna liige. 2019. aastal sõitis Margareth end esimese eestlasena juunioride Euroopa Meistrivõistluste finaali. Igapäevaselt Margareth elab, õpib ja treenib Belgias.

Vilamoura Atlantic Tour tulemused on jälgitavad Equipe Online’s ja võistluste ülekannet saab jälgida  SIIT  ja Vilamoura Equestrian Centre Facebook lehel.