Mari-Liis Oberg lahkus laupäeval Tondilt kahe võiduga

Tondi maneežis peeti täna, laupäeval, takistussõiduvõistlus ponidele, kust kahe alavõiduga lahkus korraldava klubi sportlane Mari-Liis Oberg.

Oberg osutus edukaimaks kõrgustel 105 cm ja 90 cm. Kõrgeim parkuur oli tõusva raskusega ning selle ala jaoks ebatraditsiooniliselt ümbergüpetele. Põhiparkuuris kogusid maksimumpunktid neli paari, ümberhüpetel suutsid seda kaks. Kiireimaks osutusid Mari-Liis Oberg ja Macho, teisena lõpetasid Birgit Loik (Tondi) ja Jalica van Blommerchot. Kolmanda kohaga lõpetasid kahest esimesest ümberhüpetel punkti vähem kogunud Kirkke Eliise Põldsalu (Tondi) ja Hetty.

Kõrgusel 90 cm toimusid põhiparkuuri vigadeta läbinutele kohesed ümberhüpped. Selleski sõidus osutus puhta sõiduga ümberhüpetel kiireimaks Mari-Liis Oberg, kuid seekord hobusega Toonik. Teisel kohal sarnaselt kõrgeimale sõidule Brigit Loik ja Jalica, kolmas sedapuhku Kamilla Alma Vilderson (KRT) ja Resta.

Tondi võistluse madalaim parkuur oli kõrgusel 65 – 75 cm ja kahefaasiline kus esimene faas sisaldas juhtimisparkuuri elemente. Võitjaks tulid Karoliina Grauberg (Tondi) ja Valli. Lõpp-protokollis leiame teiselt kohalt Kirkke Eliise Põldsalu ja Mimii ning kolmandalt Helena Palu (Ruila Tall) ja poni Paradis Hazy Noon.