Marika Vunder ja Orlando P võistlesid Rootsis

28.-29. mail esindas Eestit mainekal Norrköping International Horse Show’l CDI3* võistlusel Marika Vunder hobusel Orlando P.

Marika ja Orlando sõitsid end GP programmis 9ndale kohale 12 võistleja hulgas protsendiga 60.787. Selle tulemusega olid nad viimased Küri pääsejad. Küris saavutati 8. koht 62.100 protsendiga, võitis Einar Kristoffersen Rootsist hobusel Montesse tulemusega 70.750 %.

Võistlusel groominakaasas käinud Eva-Maria Vint-Warmingtoni sõnul olid Marika sõidud võrdlemisi head, rohkem eksimusi tuli GP programmis, Küri sooritasid nad aga Orlandoga täiesti rahuldaval tasemel. Kohtunikud olid sedapuhku eriti GP-s suurtes eriarvamustes enamus paaride suhtes ning ühtlast hindamist ei toimunud. Tulemuste ja üldiselt madalate hinnete suhtes rahulolematust oli kuulda mitmel pool. Võistlus ise oli aga väga hästi korraldatud ning mõnusa sõbraliku atmosfääriga.

Norrköping International Horse Show on suur rahvuslik takistussõiduvõistlus, mille raames toimub ka kõrgemal tasemel rahvusvaheline koolisõit. Koolisõidus olid lisaks Eestile esindatud Norra, Taani ja Rootsi sportlased.

Kõik tulemused leiate aadressil http://online.equipe.com/sv/competitions/2438