Marit Poltimäe ja Colibri võitsid Kurtna Karika

Laupäeval, 12. juunil, võistlesid kolmevõistlejad Kurtna Karikale. Põhiklassina oli kavas Keskmine B, lisaklassina Kerge A. Kogu võistluse edukaimaks sportlaseks kujunes põhiklassi võitnud Marit Poltimäe (Kurtna). Ühel päeval läbi viidud võistlus kujunes pikaks – kross lõppes õhtul kell 22 paiku.

Poltimäe võitis karikasõidu hobusega Colibri saades tulemuseks 65.8 miinuspunkti. Samas klassis oli Poltimäe teine hobusega Szaman. Kolmanda koha hõivas Joosep Tikk (Kassari Ratsamatkad) hobusega Orfei.

Madalamski klassis oli Marit Poltimäe auhinnalisel kohal. Kui klassi võitis Maria Vanatoa (Märjamaa) hobusel Patria, siis Poltimäe saavutas teise koha hobusega Cosette. Selle ala kolmanda koha võitis Mari-Liis Tammeleht (Kassari Ratsamatkad) ponil Dimitri Donskoi.