Mart Sander Aarmale Belgiast kolm võitu

Mart Sander Aarma

Mart Sander Aarma on olnud viimased kaks nädalavahetust meile tuttavas Belgia Sentower Parki nimelises kaunis paigas võistlustules ning konkurentidele pole ta just väga armu andnud. Esimene võistlus toimus 1. oktoobrist 3. oktoobrini ning seal oli tal kaasa 4 hobust: Dance Like No One Is Watching, Adante, Keiralanda Vdm ning Only de Wiqui. 

Juba esimesel päeval ei jätnud Aarma midagi saatuse hooleks, võttes 5-aastaste hobuste sõidust kaksikvõidu. Parkuur oli kahefaasiline ja kõrgusel 110 cm. Aarmale ning Renek Rosenbergile kuuluva hobusega Adante võttis Aarma võidu ning teisena lõpetas selle sõidu hobusel Keiralanda. Kolmanda koha omanikust oli Aarma peaaegu kolm sekundit kiirem.

6-aastaste hobuste kahefaasilises sõidus, mis peeti kõrgusel 120 cm, tuli Mart Sander Aarma hobusel Dance Like No One Is Watching kolmandale auhinnalisele kohale kiire ja puhta sõiduga.

Ka teisel päeval võttis Aarma 5-aastaste hobuste klassis kaksikvõidu ning tegi seda täpselt samadel hobustel ja samas järjekorras: Adante esimene ja Keiralanda Vdm teine. Sel korral oli tegemist kiirus-puhtus parkuuriga, kus tõkked samuti kõrgusel 110 cm.

Kolmandal päeval peetud 5-aastaste hobuste ümberhüpetega sõidus kõrgusel 110 cm jäi taas Aarma võitmatuks. Esimese koha saavutas ta hobusel Kerialanda Vdm, tehes kiire ja puhta soorituse.

Mart Sander Aarma ja tema abiline.

Teine võistlus toimus möödunud nädalavahetusel, 8.oktoobrist 10. oktoobrini. Sinna oli Aarma kaasa võtnud kolm hobust, eelmise nädalavahetuse omadest oli koju jäetud vaid Only de Wiqui. 

Võistlus algas neljapäeval, 8. oktoobril. 

5-aastane Adante lõpetas kahefaasilise 110 cm kõrguse parkuuri vigadeta ning kolmandal auhinnalisel kohal. Sõidust võttis osa 21 võistluspaari, kellest 9 sõitsid raja vigadeta. Oma teise sama vana hobusega tegi Aarma parkuuris ühe vea.

Dance Like No One Is Watching hüppas 120 cm kõrguse kahefaasilise raja küll vigadeta, kuid pisut aeglaselt, jäädes 9. auhinnalisele kohale.

Reede, 9. oktoober

5-aastaste hobuste kiirus-puhtus parkuuris tegid Aarma ja Adante taas puhta sõidu ja lõpetasid viiendal kohal.

46 osavõtjaga kiirus-puhtus parkuuri kõrgusel 120 cm lõpetas Aarma hobusel Dance Like No One Is Watching kuuendal auhinnalisel kohal.

Palju õnne!