Martin Fuchs ja London Knights domineerisid Madridi Global Champions etapil

Martin Fuchs ja Chaplin. Foto: Stefano Grasso

Global Champions hooaja esimene Euroopa etapp toimus Hispaania päikese all, kui võistlus peeti maha Madridis. LGCT Grand Prix’s said võidurõõmu nautida Martin Fuchs ja Chaplin, GCL parimaks osuts London Knights (Ben Maher ja Martin Fuchs).

LGCT GP’s oli stardis 34 võistluspaari. Rada ei olnud taaskord üleliia kerge, palju oli katkestajaid, kuid sellegipoolest lunastas pääsme ümberhüpetele üksteist ratsanikku.

Martin Fuchs ja Chaplin jätsid parima viimaseks, võites sõidu viimaste startijatena. Fuchsist vaid 28 sajandiku kaugusele jäid Maikel Van der Vleuten ja Dana Blue, jättes kolmandaks Bart Bles ja Gin De. Topeltnulle tuli kokku viis, lisaks esikolmikule olid need veel Shanghai etapi võitja Danielle Goldstein (Lizziemarry) ja Daniel Deusser (Calisto Blue).

Maikel van der Vleuten ja Dana Blue. Foto: Stefano Grasso
Bart Bles ja Gin D. Foto: Stefano Grasso.

Üldarvestuses juhib endiselt Pieter Devos 120 punktiga, kuid talle läheneb jõudsalt Daniel Deusser, kelle kontol 115 punkti ning palju ei jää maha Maikel van der Vleuten, kellel 98 punkti.

Global Champions League’is oli poodiumi kõrgimal astmel eelmist hooaega domineerinud London Knights (Ben Maher ja Martin Fuchs), lõpetades kokkuvõttes null karistuspunktiga. Sama tulemuse, kuid alla sekundi aeglasema ajaga pidi teise kohaga leppima New York Knights (Scott Brash ja Spencer Smith) ning kolmas koht kuulus samuti vigadeta sooritusi näidanud Madrid In Morion’ile (Eric van der Vleuten ja Maikel van der Vleuten).

Võidukas London Knights duo. Foto: Stefano Grasso

GCL üldarvestust juhib Shanghai Swans 109 punktiga, kellele järgneb St Tropez Pirates 89 ja Monaco Aces 87 punktiga.

Kõik Madridi tulemused leiate siit!