Massu Suvi – takistussõiduvõistlus suvises kuumuses

Põhisõidu võitjad Rebecca Riomar ja Larome. Foto: Mariann Peksar

Kuumal suvepäeval, 28.juulil toimus Pärnumaal takistussõiduvõistlus – Massu Suvi. Võisteldi neljas võistlusklassis kõrgustel 65-125 cm, kus tehti 168 starti. Põhisõidu parimad olid Rebecca Riomar (Märjamaa SK) ja Larome.

Võistluse kõige suurema osalejate arvuga oli päeva esimene parkuur kõrgustel 65/75 cm, kus osales 70 paari. Kahefaasilises parkuuris oli vigadeta sooritusi kolmkümmend üks. Parima tulemusega lõpetasid Karita Beilmann (Pärnumaa RSK) ja Kamane, teise ja kolmanda positsiooni hõivas Lisette Eylandt (ESHKS) hobustega Romantiline Reesi ja Shirley.

Kahefaasilises 90 cm parkuuris noppisid esikoha Birgit Adler (Pärnumaa RSK) ja Mexicana, kes edestasid teist kohta pea kolme sekundiga. Teisel positsioonil lõpetasid Marisa McCourt (Saaremaa RSK) ja Valli, napilt kolmandaks jäid Hedi Voor-Voort (Pärnumaa RSK) ja Golden Star.

110 cm kahefaasilises sõidus moodustasid esikolmiku harrastajad – võitsid Merle Tamm (RK Ruila Tall) ja Bahhe, teised olid Karin Peks (Pärnumaa RSK) ja Panchita ning kolmandal kohal lõpetasid Marit Poltimäe (Tondi RSK) ja Lehitka.

Põhisõidus kõrgustel 120/125 cm oli osalejaid üheksa. Esikoha teenisid Rebecca Riomar (Märjamaa SK) ja Larome. Teisel positsioonil lõpetasid rahuliku puhta sõiduga Getlin Laaniste (RK Ruila Tall) ja Automatic Pilot. Luise Vevers (Saare RK) ja Ruudi lõpetasid parkuuri küll kiireima ajaga, kuid üks eksimus jättis nad kolmandale kohale.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/32355