Mecheleni neljarakendite soojendussõidus kaksikvõit hollandlastele

Madalmaade kutsarid Koos de Ronde ja IJsbrand Chardon näitasid eile Mechelenis oma tugevust, kui võtsid Boyd Exelli ees kaksikvõidu, täna stardib viimaselt positsioonilt võitja de Ronde.

Eilne võitja Koos de Ronde osaleb Mecheleni etapil wild-card`ga ja MK punkte ei kogu. Sellest tulenevalt oli tema stardipositsioon esimene, kuid vaatamata sellele sõitis kogenud hollandlane välja parima tulemuse. "Mu hobused liikusid täna hästi ja olid ka hästi juhitavad. Tegin esimesel maratonitakistusel väikese vea, kuid see õnnestus kiiresti parandada," mainis de Ronde.

Sarnaselt Koos de Rondega õnnestus vigu vältida ka IJsbrand Chardonil, kes katsetas esmakordselt liiderhobustena lipitsanereid Inci ja Aladin: "Teadsin, et see on riskantne, kuid uued liiderhobused toimisid hästi ning ma ei näe mingit põhjust homseks (toim. täna, kolmapäeval) miskit muuta."

Boyd Exell oli Mechelenis teel oma järjekordsele võidule, kuid paraku unustas esimesel maratonitakistusel ühe värava ja pidi sõitma lisaringi, mis maksis talle esikoha. Sellele vaatamata on Boyd täna hollandlastele tugev konkurent. Esikolmikule lisaks võistlevad Mechelenis Belgia kutsarid Glenn Geerts ja Edouard Simonet ning sakslased Michael Brauchle, Georg von Stein ja Rainer Duen.

Mecheleni tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1113/1113zeitplanDEU.htm?style=longines

Takistussõidu MK-etapi sõit algab täna meie aja järgi kell 16.00, neljarakendite MK-etapp kell 23.10