Mecheleni World Dressage Mastersi Küri võitjad – Danielle Heijkoop ja Siro N.O.P.

Pühapäevasel võistluspäeval oli Mechelenis koolisõitjate olulisimaks sündmuseks World Dressage Masters Kür, kus laupäevase Grand Prix võitjad Adelinde Cornelissen ja Jerich Parzival N.O.P. pidid alla vanduma kaasmaalastest paarile Danielle Heijkoop ja Siro N.O.P.

Tänasesse Küri pääses eilse Grand Prix tulemuste alusel kaheksa paremat võistluspaari. Kui eile käis põhiheitlus Cornelisseni ja rootslase Patrik Kitteli vahel, siis täna suutis mõlemaid edestada 83.000% kogunud hollandlanna Danielle Heijkoop 15aastase hobusega Siro N.O.P. Adelinde Cornelissen ja Jerich Parzival N.O.P. sõitsid täna välja 82.050% ning pidid leppima teise kohaga, Kitteli ja Watermill Scandic`i sooritus hinnati 77.600% vääriliseks ning see andis kolmanda koha.

Danielle Heijkoop oli võidu üle arvestatavalt õnnelik, kusjuures 83% näol oli tegemist tema isikliku rekordiga. Laupäeval oli ta Siroga teinud mõned vead, kuid pühapäeval õnnestus kõik ideaalselt. Adeline Cornelisseni sõnul oli Jerich Parzival sarnaselt laupäevaga liigselt pinges ning seetõttu ei suudetud näidata parimat sooritust.

Mecheleni võistluse tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/980/980zeitplanDEU.htm?style=longines