Meie rakendisportlased parandasid Leedus maratoniga oma positsioone, Raudsepp võitis 2* maratoni

Kui neljapäeval ja reedel võeti Leedus Bendoriais toimuval rahvusvahelisel rajendispordivõistlusel mõõtu koolisõidus, siis täna oli nii 2* kui 3* tasemel kavas maraton, millege eestlastel õnnestus oma positsioone parandada.

CAI3* võistlusel osalevad meilt Urmas Saks hobusega Indekss ja Ülar Raudsepp hobusega Friidom, kes pärast koolisõitu platseerusid 15. ja 16. positsioonil. Maratonis seevastu saavutas Saks 11. ja Raudsepp 12. koha, mis tõstis Urmase ja Indekssi koondtulemuse 11. ning Ülari ja Friidomi tulemuse 14. kohale. Endiselt juhib veenva eduga poolatar Weronika Kwiatek oma abikaasa Bartolomej ees.

Tänase parima eestlaste saavutusega sai aga Ülar Raudsepp hakkama 2* maratonil, kus üleeile oli Redrumiga lõpetanud koolisõidu viimasena. Täna oli tulemus aga tabeli teises otsas ehk Raudsepal õnnestus maratonis teha parim tulemus, mis tõstis ta üheksandalt kohalt viiendaks. Reelika Rätsep ja Vairi olid maratonil neljandad, mis on nende positsiooniks ka koondarvestuses. 2* üheste hoburakendite arvestust juhib enne viimast ala soomlane Leena Kalalahti.

Ponide üherakendite 2* võistluses oli Riina Rõa poniga Lucky Freedom sarnaselt koolisõiduga teine, kuid tõusis selle tulemusega enne täpsussõitu liidriks. Vahe teist kohta hoidva leeduka Sergeijus Feoktistovase ees on 4.40 punkti, mis lubab viga ühel koonusel ja pistu normiaja ületamistki.

Pühapäeval selguvad Bendoriais lõplikud kohad, kui kavas on täpsussõit. Tulemused leiate aadressilt

http://driving.pl/zawody/wyniki/1023-cai-bendoriai-ltu-19-22-05-2016