Meriel Isok ja Calina võitsid Drammenis juuniorite sõidu

Pühapäevane võistluspäev Drammeni kevadtuuril lõppes Eestile edukalt, kui Meriel Isok võitis hobusega Calina juuniorite väikese ringi sõidu. Auhindu lisandus Eestile ka laupäeval.

Juuniorite väikese ringi viimase sõidu kõrgus oli Drammenis 125 cm ja see peeti puhtusele ning kiirusele. Keegi ei suutnud ületada Meriel Isoki ja Calina resultaati, millega võistluspaar tõi Eestile Drammenist võidu. Juuniorite Grand Prix hüpati samal päeval kõrgusel 140 cm. Samuti pühapäeval peetud ponide 125 cm kõrguses Grand Prix sõidus jäid My Relander ja Blackwoodland Rock esimesena auhinnaliselt kohalt välja, kui lõpetasid nelja karistuspunktiga. Sellele vaatamata võib sellise tulemuse lugeda positiivsete hulka.

Laupäeval osalesid Margit Mägi ja Katrin Pill niinimetatüd Hõbetuuri (Silver Tour) suure ringi finaalis, kus takistuste kõrguseks 135 cm. Ümberhüpetel lõpetasid nii Mägi ja Artas kui Pill ja Adolf nelja karistuspunktiga, kuid jõudsid mõlemad auhinnalistele kohtadele – Mägi ja Artas 11., Pill ja Adolf 15.

Drammeni avanädala Grand Prix, mille kõrguseks 145 cm, võit läks Rootsi. Võidu saavutasid Fredrik Jönsson ja Aloubet. Eestlased Grand Prix`s ei osalenud.

Toimetuse andmetel jääb meie auhindu võitnud naiskond Drammenisse veel teisekski nädalavahetuseks. Hoiame nende tulemustel silma peal. Tulemused leiate aadressilt http://www.horsepro.no/index.php?Site=ShowCompetitionList&eventId=9441