Meriel Isok ja Diamond 4 Ever Poznani juuniorite finaalsõidus neljandad

Möödunud nädalavahetusel viidi Poola linnas Poznanis läbi CSI3* tasemega takistussõiduvõistlus, milles raames toimus turniir ka juuniorsportlastele. Viimasel osales Eestist Meriel Isok, kes hobusega Diamond 4 Ever saavutas finaalsõidus neljanda koha.

Juuniorite CSIJ-A tasemega võistlusel peeti kolm sõitu, kus kahel esimesel päeval hüpati kõrgusel 135 cm, pühapäeval peetud finaalis 140 cm. Kui esimestel päevadel meie võistluspaar paremate hulka ei jõudnud, siis pühapäevases finaalis pääseti hobusega Diamond 4 Ever koos nelja Poola juunioriga ümberhüpetele. Ümberhüpped lõpetasid Isok ja Diamond kaheksa karistuspunktiga, mis andsid neljanda koha. Juuniorite finaali võitis poolatar Monika Grundkowska hobusega Santana Gold.

CSI3* Grand Prix võit jäi Poznanis Poolasse. 11 ümberhüpetele pääsenud paari hulgas sõitsid välja parima tulemuse mullu ka Tallinnas võistelnud Andrzej Gloskowski ja Cros. Teisena lõpetasid itaallane Simone Coata ja Cannavaro 17, kolmandana jällegi meilgi võistelnud poolakas Piotr Morsztyn hobusega Osadkowski van Halen.