Meriel Isok ja Diamond 4 Ever tegid Lake Arenal avastardi

Täna tegid Meriel Isok ja Diamond 4 Ever avastardi noorte ratsanike takistussõidu Euroopa Meistrivõistlustel. Kuigi võistluspaar lõpetas 74. kohal, on Meriel homsesse sõitu minemas kindla tundega.

Euroopa noorte meistrivõistlusi alustas 79 sportlast, kellest avapäeva 145cm kõrguste takistustega Tabel C lõpetas tulemusega 75. Parima tulemusega jätkab tiitlivõistlust Rootsi paar Elina Petersson ja Canasta Z. Merieli sõnul ei olnud avapäeva rada liialt tehniline, küll oli kõrgus maksimaalne ja pigem ületas seda. Enda sõidu kohta mainis noorsportlane, et paraku tulid sisse mõned vead, mis sellisel tasemel annavad kohe tulemuses tunda. Homsele 150cm kõrgusele sõidule läheb Isok kõigele vaatamata vastu julgelt, sest hobune on heas vormis ning kui vigu õnnestub vältida, ei ole võimatu hea tulemus.

Lähematest naabritest osaleb noorte meistrivõistlustel lätlanna laura Penele hobusega Progress, kes lõpetas kolme mahaajamise juures avapäeva 59. kohal.

Uudise kirjutamise hetkeks ei ole selgunud meie juuniorsportlase Kristin Johanna Koppelmaa tulemus. Meistriõistluste tulemused on leitavad aadressilt http://www.lake-arena.at/euro2015/en/competitions