Michael Jung pidi Stuttgardi sisekrossis leppima teise kohaga

Sel nädalal Stuutgardis peetaval 31. korda toimuval suurvõistlusel Stuttgart German Masters harrastatakse lisaks takistus- ja koolisõidule ning rakendispordile ka kolmevõistlust, kui kolmapäeval viidi mitmete maailma tippude osavõtul üha enam populaarsust koguv sisekross.

Kolmevõistlus on rakendispordi edu sisevõistluste korraldamisel arvesse võtnud ning juba mitmeid aastaid viiakse suurtel siseturniiridel läbi sisekrosse, mis publiku hulgas üha enam populaarsust koguvad. Selle sisehooaja esimene tõsisem sisekross peeti kolmapäeval Stuttgardis, kus publiku tõmbenumbriks oli kindlasti miktmekordne olümpiavõitja ning Euroopa ja maailma meister Michael Jung. Jung võistles muide ühel oma põhihobustest fischerRocana FST. Lisaks maaima esinumbrile asusid Stuttgardis starti sellised tuntud kolmevõistlejad nagu Sir Mark Todd Uus-Meremaalt, Ingrid Klimke ja Andreas Osthilt Saksamaalt ning paljud teised.

Võidukaks osutus Stuttgardis vcaid 0.03 sekundilise eduga Jungi ja fischerRocana ees prantslane Sidney Dufranse hobusega Looping de Buissy, kolmas oli legendaarne Mark Todd hobusega NZB Landvision.

Küik Stuttgardi tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1106/1106zeitplanDEU.htm?style=longines,

Sisekrossi fotogaleriii asub aadressil

http://stuttgart-german-masters.de/en/images-videos/images-2015/imagedetails/imagegallery/prize-of-firma-walter-solar-1/show/37/