Michael Jung suutis kaitsta kolmevõistluse Euroopa Meistritiitlit

Eile krooniti Lõuna-Rootsis Malmös kahekordseks Euroopa Meistriks sakslane Michael Jung hobusega Halunke FBW. Jung asus liidriks koolisõidus ning suutis oma edu hoida lõpuni.

Michael Jungi ja Halunke edu oli teiste ees arvestatav. Teisel kohal asunud britt William Fox-Pitt ja Chilli Morning jäid maha täpselt kaheksa punktiga. Tänases takistussõidus võis liider lubada endale ühe mahaajamise ja tagada sellega järjekordse kuldmedali. Ühe vea tegi ka Fox-Pitt, kuid talle maksis see hõbemedali. Takistussõiduraja puhtalt läbinud Ingrid Klimke ja FRH Escada JS tõusid neljandalt kohalt hõbedale, Fox-Pitt pidi leppima pronksiga.

Rootslaste individiuaalsed medalilootused aga luhtusid, kui headel positsioonidel olnud Ludwig Svennerstal hobusel Shamwari ja Sara Algotsson-Ostholt hobusel Reality 39 võtsid maha kaks takistust.Rootsi parimana jõudis puhta takistussõiduga neljandale positsioonile Niklas Lindbäk hobusel Mister Pooh. Medalile jõudsid korraldajad rootslased siiski võistkonnavõistluses, kus teeniti hõbe. Kullaga lõpetasid sakslased, pronksiga prantslased.

HSBC FEI European Eventing Championship tulemused leiate aadressilt http://malmoeventing.com/timetable-results/results/