Millised noorhobused esindavad Eestit Padise noorhobuste MM-il?

Padise ratsakeskus

Juba homme algavad Padisel FEI Noorhobuste Kestvusratsutamise Maailmameistrivõistlused, mis toimuvad 10.-14. augustil. Tegemist on esimese Põhja-Euroopas toimuva kestvusratsutamise MM-iga ratsaspordi ajaloos, mis toob Eesti metsade vahele kokku parimad kestvusratsutamise noorhobused üle maailma. Eestist esindab võistlusel kolm sportlaspaari, lasime meie sportlastel teha oma võistluspartneritest väikese tutvustuse.

Katriin Kalle ja tema võistluspartner Laava

Laava on 8-aastane ERP ruun, kes on sündinud, kasvanud ja treeninud Hiiumaal. Ta on väike ja väle musta värvi draakon, kellega olen koostööd teinud juba mõnda aega ning oleme ka varem Padise metsades mõnedsajad kilomeetrid läbinud. Oleme valmis Laava esimesed tiitlivõistlused edukalt läbima.

Katriin Kalle ja Laava

Eliise Laur ja tema võistluspartner Namir

Namirist: Namir on 8-aastane ESH ruun, kes suudab rajal anda oma hingest kõik ja oma kiirete jalgadega on tal nii mõndagi ette näidata. Namiri suure isiksuse taga peitub ka hiire süda, mis kipub kõike olematut kartma ja kuigi rajal on ta vapper ja isehakkaja, siis liblikat nähes võime põõsast läbi käia. Anda on tal palju ja jään põnevusega ootama, mis temas veel peidus on.

Eliise Laur ja Namir

Jasmin Viinamägi ja tema võistluspartner Pendragon

Pendragon on 8-aastane ESH ruun, kes on sündinud ja kasvanud Hiiumaal – Kassaris. Tema omanikuks on Koit Tikk. Pendragon on oma loomu poolest rahulik hobune, kuid trenni tehes ja võisteldes läheb särtsu täis. Ta üritab alati olla ratsaniku meele järgi ja annab endast 110%.

Jasmin Viinamägi ja Pendragon
Pildi autor: Kaisa Hurt

Soovime kõikidele meie sportlastele paju edu eelseisvaks võistluseks.