Mitmed MK-finaalis osalevad takistussõitjad võtavad nädalavahetusel mõõtu Pariisis

Täna algab Pariisis üks mitmetest Prantsusmaal korraldatavatest CSI5* tasemega võistlusest, mis peetakse kuulsa Grand Palais klaaskatuse all, otse Louvre kõrval. Osalemas on nagu tavaliselt mitmeid tipptakistussõitjaid.

Kuigi tuleval nädalavahetusel Göteborgis peetav MK-finaal on selle kevade olulsim takistusõidusündmus, ei ole Pariisiski puudu tugevatest sõitjatest. Kodupublik ootab kindlasti häid tulemusi oma liidritelt, kellest on kohal maailma esinumber Simon Delestre, samuti Penelope Leprevost, Patrice Delaveau, Kevin Staut, Roger Yves Bost, Philippe Rozier ning Timothee Anciaume. Vähem tugevust ei ole ka brittide koondises, keda esindavad muuhulgas John ja Michael Whitaker ning Scott Brasch. Madalmaadest on kohal sisehooajal vähe starte teinud valitsevkahekordne maailma ja Euroopa meister Jeroen Dubbeldam, samuti Maikel van der Vleuten. Saksamaa staaridest on kohal möödunud pühapäeval s`Hertogenboschi Grand Prix võitnud Marcus Ehning, lisaks Ludger Beerbaum, Daniel Deusser, Christian Ahlmann ja Hans-Dieter Drecher.

Mullust võitu asub Grand Palais kaitsma šveitslane Romain Duguet, kes mullu saavutas võidu hobusega Quorida de Treho, kellega ta tänavu starti ei asu.

Suurvõistluse kodulehekülje leiate aadressilt http://www.sauthermes.com/en/the-event/