MK kuuenda etapi võitsid favoriidid Cornelissen ja Parziaval

Hollandi koolisõitja Adelinde Cornelissen MK positsiooni pärast muretsema ei pea, kuna mulluse võitjana saab ta otse pääsu tänavusse finaali, kuid vormi testimise mõttes astus paar Mecheleni etapil siiski areenile ning tõusis ka kohe poodiumi kõrgeimale astmele.

MK hooaja avastardil näitasid Cornelissen ja Parzival head taset, võites nii GP kui ka vabakava. 85,325% teeniti kindla esituse eest, mida kõigi kohtunike poolt üksmeelselt parimaks peeti.

Teise koha kindlustas Patrick Kittel (SWE) Watermill Scandic’ul, tugevdades oma MK edetabeli esikohta veelgi. Kolmandaks platseerus väikese edumaaga neljanda koha Hans Peter Minderhoudi (NED) ees Nadine Cappelmann Elvisel (GER).

Minderhoud tõusiski selle tulemusega sarja edetabelis Kitteli järel teiseks, lükates kolmandaks Frankfurti etapi võitnud Valentina Truppa. Kittelil on tugev plaan mitte ainult finaali pääseda, vaid ka tabeli esikoht kinni panna. Ees ootab veel kolm etappi, millest viimane veebruari lõpus tema kodumaal Rootsis Gothenburgis. Kitteli sõnul on tal vähemalt kolm hobust, kelle vahel valida, lisaks on tal valmis saanud uus kür Billy Idoli muusikale.

Cornelissen, nagu öeldud, muretsema ei pea, ehkki lubas üles astuda ka Amsterdami etapil ning suures finaalis. Paari peaeesmärgiks on loomulikult tulevasuvised Olümpiamängud.

Mecheleni tulemusi leiate: http://results.scgvisual.com/2011/mechelen/

MK punktiseis pärast kuut etappi:

1. Patrik Kittel SWE – 65

2. Hans Peter Minderhoud NED – 59

3. Valentina Truppa ITA – 53

4. Tinne Vilhelmson Silfven SWE – 52

5. Isabell Werth GER – 43

6. Helen Langehanenberg GER – 42

7. Richard Davison GBR – 38

8. Jeroen Devroe BEL – 34

9. Monica Theodorescu GER – 32

10. Nadine Capellmann GER – 29

11. Catherine Haddad USA – 26

12. Marc Peter Spahn BEL – 24

13. Sebastien Duperdu FRA – 23

14. Christa Laarakers NED – 22

14. Siril Helljesen NOR – 22