MK Ruila etapi Grand Prix võitis Arseny Shpakovskiy (RUS) hobusel Campino 51, Eesti Meistriks tuli Ebbe-Liisa Sõnajalg

10. – 12. juulil Ruilas peetud takistussõidu MK etapil oli huvitav GP sõit, kuna ümberhüpetel võistlesid nelja-karistuspunkti-mehed. Põhiparkuuri ei õnnestunud kellelgi puhtalt läbida. Kuue ümberhüppaja seas oli Gunnar Klettenberg Bingoga ainuke eestlane. Favoriit venelane Arseny Shpakovskiy startis ümberhüpetel koguni kahe hobusega ning võttiski kaksikvõidu. Kolmandaks tuli Benas Gutkauskas (LIT) hobusel Amarok. Gunnari saavutuseks jäi viies koht.

Sama sõidu raames selgus ka tänavune takistussõidu Eesti Meister, kelleks sai Ebbe-Liisa Sõnajalg hobusel Trooja. Hõbemedal läks Gunnar Klettenbergile hobusel Bingo, pronks Rein Pillile Virgin Expressil. Õnnitleme!