MK-sõitude eelmängud võitsid Mechelenis Boyd Exell ja Denis Lynch

Täna on Mechelenis viimane võistluspäev ning jagatakse MK punkte takistussõidus ja rakendispordis. Eile peetud rakendisportlaste soojendussõidu võitis jällegi Boyd Exell, takistussõitjate Grand Prix parimad olid Denis Lynch ja Abbervail van het Dingeshof.

Takistussõitjate eilseks põhialaks Mechelenis oli 150cm kõrguste takistustega Topsport Vlaanderen Grand Prix, mille ümberhüpetel osales kümme võistluspaari. Parima tulemuse sõitsid ümberhüpetel välja iirlane Denis Lynch ja Abbervail van het Dingeshof, kellele vaid 0.24 sekundiga jäid alla Mechelenis heas hoos olev hollandlane Jur Vrieling ja Flash Dance V. Kalevallei. Parima belglasena saavutas kolmanda koha Pieter Devos hobusega Dylano.

Austraalia kutsari Boyd Exelli kohta samas ei ole lihtsalt sõnu. Eile saavutas valitsev maailmameister ja MK võitja järjekordse võidu, kui edestas Mecheleni soojendussõidus ligi kümne sekundiga teise koha pälvinud hollandlast Koos de Rondet ja 22 sekundiga viimase kaasmaalast Theo Timmermani. Täna hilisõhtul sõidetakse eilses pööratud paremusjärjestuses neljarakendite MK-sõit.

Mõlema ala MK-etapid on otseülekandes nähtavad FEI TV kaudu, mille leiate aadressilt www.feitv.org. Mecheleni tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/980/980zeitplanDEU.htm?style=longines