Möödunud laupäeval võistlesid Kurtnas takistussõitjad

Möödunud laupäeval võistlesid takistussõitjad Kurtnas, kus võistlusalade kõrgused algasid 70cm-st ning jõudsid 120 cm-ni. Enim osalejaid oli madalamates võistlusklassides.

Kõrgeimas sõidus oli takistuste kõrgusks 120 cm ning ümberhüpetele pääses kaks võistluspaari. Kiireima aja puhta sõidu juures tegid ümberhüpetel Merilyn Isok (Tondi) ja Favorite, teise kohaga pidid leppima Katri Varikmaa (Ruila Tall) ja Coco Chanel. Kolmanda auhinnalise koha saavutasid ühe karistuspunktiga põhiparkuurist Celin Lannusalu (Tallinna Ratsaspordikool) ja Cash Free.

Kõrgusel 110 cm , mis peeti kahefaasilisena, tegid parima tulemuse Egle Palm (Tondi) ja juba 17aastane Fally.Teisel kohal lõpetasid Kati Raidma (Vändra) ja Vaya Bella ning kolmandal Maarja Berkmann (Hiiumaa) ja Chanel 5. Kahefaasilise 90 cm esikolmiku moodustasid Kurtnas Tallinna Ratsaspordikooli sportlased Ragne Liigia Hiir ja Pont Aleksandre, Margareth Eikner ja Claudia-Cardinale ning Saara Lorette Männisalu ja Muumitroll.

Madalaim sõit peeti kõrgusel 70 cm, kusjuures kolmes erinevas arvestuses. Kuni 16.a. laste paremikku jõudsid Johanna Birgitte Verro (Vändra) ja Golden Power, Margareth Eikner ja Claudia-Cardinale ning Saara Lorette Männisalu ja Muumitroll. Harrastajate esikolmiku moodustasid Ingrid Pärn (Tartumaa) ja Prex, Kati Helen Peegel (Simon) ja Kate ning Kristiina Liivand (Tondi) ja Luka. Sama kõrguse avatud klaasi võitis kahes arvestuses osalenud Margareth Eikner hobusel Claudia-Cardinale.

Kurtna võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/system/files/104/Tul_TS_Kurtna_22.03.pdf?1395774089