Möödunud nädalavahetusel võistlesid Eestis takistussõitjad

Möödunud nädalavahetusel peeti Eestis kaks takistussõiduvõistlust, kui Kurtnas hüpati madalamatel, Niitväljal veidi suurematel kõrgustel.

Pühapäeval Niitväljal peetud võistlusel oli põhisõidu kõrguseks 135cm, parimad selgusid vahetutel ümberhüpetel. Parima tulemuse sõitsid välja Gunnar Klettenberg (Ruila Tall) ja Quote. Teine koht kuulus Tiit Kivisildile (Ruila Tall) hobusega Fred, kolmas oli Heiki Vatsel (KRT) ja Ilayza.

Samal võistlusel peetud 125cm kõrguse parkuuri võit läks Paul Argusele (Tondi) hobusega Cinta, 105/115cm handycap parkuuri harrastajate arvestuse parim oli Urve Aavik (Tallinn) hobusega Portos, avatud klassis võitsid Berit Lehtsaar (Viljandimaa) ja Lasca 14.

Kõik Niitvälja tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/861?locale=et&year=2016

Kurtna kõrgeimas parkuuris oli takistuste kõrguseks 120cm, esikolmiku moodustasid Margit Mägi (Ruila Tall) ja Sacira N, Paul Argus ja Clipper ning Kati Raidma (Vändra) ja Cavalier. 110cm võidu võtsid Egle Palm (Tondi) ja Vedette B, 100cm Mailis Timmi (Tallinn) ja Amor Karena, 90cm Carolyn Vilba (Ruttar) ja Rodotendron.

75cm parkuur peeti kolmes arvestuses, millest lasteklassi parim oli Maria Tõnisberg (Niitvälja) hobusega Fryc, ponide arvestuse võitis Vilba Rodotendronil ning avatud arvestuse Ella Miina Koger hobusega Anette.

Kurtna tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/726?locale=et&year=2016