Möödunud pühapäeval toimus koguni kaks takistussõiduvõistlust

Särevere 60 ja 70 cm parkuuri võitjad – Annika Absalon ja Laukinuke. Foto: Sigrid Absalon

Möödunud pühapäeval viidi läbi kaks takistussõiduvõistlust – Arma Ratsatalus ja Säreveres. Arma Ratsatalus hüpati kolmes parkuuris, kõrgeim sõit oli 100/110 cm handicap. Säreveres toimus kuus parkuuri, põhisõiduks oli 110 puhtus-kiirus rada.

Arma Ratsatalus toimunud võistlusel tehti kokku kakskümmend üheksa starti. Ideaalajale peetud 75/85 cm sõidus noppisid võidu Marie Küüsmaa (Viru Ratsu) ja Nala Van Berkenboeck. 85 cm rajal oli samuti parim Viru Ratsu klubi esindaja, sedapuhku Helen Turban ja Isabel de Wiqui. Põhisõidus olid nelja osaleja seast parimad Marko Reinman (Estreka) ja Donatella. Kõik tulemused on leitavad siin.

Säreveres toimus kuus parkuuri, kokku tehti 294 starti. Startiderohke võistluse põhisõidus kõrgusel 110 cm osales 19 paari – võidu viisid koju Lisette Eylandt (ESHKS) ja Vermut II.

33 osalejat oli 100 cm parkuuri stardis, vigadeta sooritusi oli kaksteist. Puhtusele-kiirusele peetud sõidus võitsid kiire sõiduga Kätrin Kristelle Nõmm (Tondi RSK) ja poni Romanesca. 90 cm kahefaasilises parkuuris olid võitjate rollis Maria Espenberg (Valgeranna RSK) ja Haribo.

Nii 60 cm kui ka 70 cm puhtus-kiirus parkuuris ei olnud vastast Annika Absalon (Pärnumaa RSK) ja Laukinuke kiirusele.

Särevere tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/41120