Moskvas jätkasid edukalt Raag, Kivisild ja Klettenberg

Eile, reedel, jätkusid Moskva Bitsa ratsakeskuses CSI3* tasemega rahvusvahelised võistlused. Teise Rolex Rankingu sõidu järjest võitis lõunanaaber Varna, kõrgetele kohtadele jõudsid ka Raag, Kivisild ja Klettenberg.

Reedesel võistluspäeval oli kavas kaks võistlussõitu – tõusva raskusega 130 cm ning puhtusele, kiirusele ja Rolexi punktidele 150 cm. Juba teist päeva järjest õnnestus parim tulemus välja sõita Läti paaril Varna – Marmors. Oma üleeilset kohta õnnestus aga parandada kolmel Eesti paaril. Urmas Raag ja Axel lõpetasid eile auväärsel teisel kohal, Kivisild ja Cinnamon neljandal ning Klettenberg ja Ulrike R kuuendal kohal. Kokku osales sõidus 54 võistluspaari.

Madalama sõidu võitis kogenud venelanna Natalia Simonya hobusel Kuilata. Parima eestlasena saavutas Gunnar Klettenberg hobusega Lance S 93 paari hulgas üheteistkümnenda koha. Täna on Moskvas kavas hüppevõimsus ja klassikaline parkuur kõrgusel 135 cm.

Võistluse tulemused on endiselt leitavad aadressilt http://www.equestrian.ru/events/6056?subsection=results&competid=14985 .