Muljetavaldavad osalejate numbrid Porsche Karika esimesel etapil

Kui nüüd päris aus olla, siis ootasin uue formaadiga tänavuselt Porsche Karikalt küll suuremaid osalejate numbreid, kuid Luunja võistluse masterlist ületas mu igasugused ootused. Kahe etapi peale on seal tänase seisuga kirjas peaaegu 120 starti. Vau!

Need numbrid räägivad, et tõotab tulla väga põnev sari ning Porsche Karikat on väga oodatud. Mis seal salata, vääriline auhinnafond ning pääs Saku Suurhalli on tõesti heaks motivatsiooniks otsida endale hobune ja panna oma oskused proovile.

Laupäeval Luunjas toimuval esimesel etapil on nii Väikeses Ringis kui Suures Ringis kavas puhtus-kiirus parkuurid – ehk siis kihutamist tuleb kõvasti! Eelmisel aastal sai seal paljudele takistuseks just äsja valminud Porsche enda tõke, kust keeldus üle hüppamast nii mõnigi ratsu. Tänavu see juba sarjas osalenutele hobustele arvatavasti probleeme ei valmista, küll aga tuleb julgust näidata neil, kes Porsche Karika võistluses esimest korda väljas.

Ajakava järgi algab 90 cm sõit orienteeruvalt kell 14.00 ja 105 cm orienteeruvalt kell 18.15. Kohal on kõik juba eelmisest aastast tuttavad favoriidid ja jään huviga ootama, kes võidab esimese etapi. Loodetavasti ilmateade eksib ja vihma ei tule, sest muidu saab olema veidi keeruline kõiki osalejaid fotodele jäädvustada.

Soovin kõikidele osalejatele edu ja nael kapja!

Kohtumiseni Luunjas!

Merike Udrik-Õispuu, Team Porsche

Luunja võistluse kohta leiate infot Ratsanetist: https://ratsanet.ee/events/690?locale=et&year=2016

Merike Udrik-Õispuu