Mullune vabariigi meister Sehver alustas tänavust hooaega võiduga Niitväljal

Eile, laupäeval 11. veebruaril, võistlesid takistussõitjad Niitväljal kõrgustel 100 – 130 cm. Võistluse nimeks oli Niitvälja Talv.

Kuigi miinuskraade oli laupäeva hommikul algselt prognoositust veidi rohkem, kujunes stardide arv siiski arvestatavaks. Päeva põhialaks oli ümberhüpetega parkuur kõrgusel 130 cm. Starti asus 17 võistluspaari, ümberhüpetele pääses neist kuus. Kiireima sõidu tegid ümberhüpetel mullused Eesti takistussõidu meistrid Kätlin Sehver (Ruila Tall) ja Lord Leu, kes veidi rohkem kui poole sekundiga edestasid teisena lõpetanud Kertu Klettenbergi (GKG) ja Pia Diami ning rohkem kui sekundiga kolmandaid Heiki Vatselit (KRT) ja Feed.

Enim startijaid oli kõrgustel 120 cm ja 110 cm – vastavalt 40 ja 41. Kõrgeimas parkuuris teise koha hõivanud Klettenberg ja Pia Diam olid parimad 120 cm sõidus, Catlin Vatsel (GKG) ja Listra 110 cm sõidus. Päeva esimese, 100 cm, sõidu kiireima soorituse tegid Triin Tammar (Niitvälja) ja Express.

Niitvälja võistluse tulemused leiate meie koduleheküljelt aadressil http://www.hobumaailm.ee/files/event/yffwf4f36b64c837adTulemused_11_02.pdf