München Indoor`l võidutsesid Michael Jung ja Ingrid Klimke – mitte kolmevõistluses

Möödunud nädalavahetusel peeti Müncheni Olümpiastaadionil asuvas sisehallis traditsiooniline 4* siseturniir takistus- ja koolisõidus, kus lõppenud DKB Riders Tour`i võidu võttis Markus Beerbaum, võitudega hiilgasid kolmevõistlejad Michael Jung ja Ingrid Klimke.

Saksamaa kolmevõistlusstaarid Jung ja Klimke võtavad talveperioodil osa mitmetsest sisevõistlustest, kusjuures Jung osaleb edukalt takistussõidus, Klimke koolisõidus. Seekord jäi Münchenis Jungi suurimaks saavutuseks noorhobuste finaali võit kõrgusel 140cm, mille ta võitis 8aastase hobusega Daniels Jack S. Mitmeid auhinnalisi kohti tuli veel, esikolmikukohad kõrguselt 140cm, Longines reitingu punkte sai maailma kolmevõistluse esinumber laupäevases 150cm kõrguses Munich Indoor Golden-Cup nimelises sõidus. Michael stardib muide ka eeloleval nädalal Stuttgardis 5* võistlusel. Ingrid Klimke seevastu võitis kaks koolisõiduprogrammi, kui oli parim Kür`is tulemusega 75.800% ja Grand Prix programmis tulemusega 71.620%. Mõlemad tulemused sõitis Klimke välja hobusega Franziskus.

Müncheni Grand Prix oli Saksamaal populaarse DKB Riders Tour otsustavaks etapiks. 160cm kõrguses kahevoorulise parkuuri teises voorus osales 13 paari, kellest parima tulemuse tegi sakslane Felix Hassmann hobusega Balzaci. Teisel kohal lõpetas Ludgeri vend ja Meredithi abikaasa Markus Beerbaum hobusega Charmed. Markus kogus sellega enim punkte tuuri arvestuses, mille seega võitis.