Müügile jõudsid Tallinn International Horse Show 2012 piletid

Alates käesolevast nädalast saab Piletilevi müügipunktidest üle Eesti soetada ratsaspordifestivali Tallinn International Horse Show 2012 pileteid. Tänavu oma kümnendat juubelit tähistav suurüritus leiab aset 5.-7. oktoobril Saku Suurhallis.

Sündmus koondab Tallinnasse regiooni parimad ratsanikud ning pakub lisaks võistlusmelule ka tipptasemel meelelahutust. Sünnipäeva-aasta puhul toimub festivali raames ka takistussõidu Maailmakarika etapp ning lisaks leiab selle raames aset rahvusvaheline koolisõiduvõistlus.

Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretäri Siim Nõmmoja sõnul on Tallinn International Horse Show 2012 suursündmus kõigi ratsutamisfännide jaoks. „Pakume pealtvaatajatele maailmatasemel sooritusi nii võistlus- kui ka showprogrammis. Seega soovitan need kuupäevad broneerida kõigil, kes soovivad nautida tipptasemel sporti ning kauneid hobuseid,“ ütles Nõmmoja.

Festivali päevapileteid soodushindadega saab soetada kuni oktoobrikuu alguseni. Alates oktoobrist on piletite hinnad võrreldes praegusega kallimad.

Vaata lähemalt: www.tallinnhorseshow.ee

Piletite info: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/ratsasport/?show=26350

Eesti Ratsaspordi Liit