My muljed teisest nädalast Azelhofis

My ja Expert.
Läinud nädalal oli My Relander taas oma kahe hobusega Belgias Azelhofi ratsakeskuses, kus toimus kahenädalase võistlustuuri teine nädal. 
Kui võistlustuuri esimene nädal peeti halva ilma tõttu ikkagi siseruumides, siis teine nädal toimus plaanipäraselt väliareenidel ning sellega alustas My oma välivõistlushooaega.
Esimesel nädalal läks mäletatavasti Myl võistlustel väga hästi, kui tema põhihobune Expert tuli iga päev auhinnalisele kohale puhaste sõitudega. Läinud nädalal kordas sama rütmi aga tema teine hobune Felle Dame, olles esimesel ja teisel päeval vastavalt 13. ja 10. kohal ning viimasel päeval CSI* GP sõidus 8.kohal. “Felle Dame on hobune, kes teab oma ülesannet väga täpselt ja annab endast kõik, et see hästi ja puhtalt teha,” kommenteerib My, olles oma hobuse sooritusega ise väga rahul.
My Relander ja Felle Dame
Experti oli tänu suurele väliplatsile natukene liiga hoos ja kahel esimesel päeval tulid sisse mõned väikesed vead. Küll aga saavutati pühapäeval puhta sõiduga CSI2* 140 cm kõrguses sõidus 14.koht, kus startis rohkem kui 150 võistluspaari.
“Expert armastab hüppamist üle kõige ja ta on selles väga ettevaatlik ja osav. Küll aga on ta tihti see hobune, kes võib kuumaks minna ja parkuuri natukene liiga lõbusalt võtta. Sellise taseme võistlustel ja nii tihedates parkuurides võib see sisse tuua vigu, mis tundus olevat ka põhjus, miks esimestel päevadel karistuspunkte koguti. Parkuurides tulnud vead olid siiski väikesed ja Expert hüppas terve tuuri äärmiselt hästi,” lisab My.