My Relander alustas Hollandis sisehooaega heade tulemustega

My Relander ja Felle Dame. Foto: ©FotoTrailer

7-10. novembrini toimus Hollandis rahvusvaheline CSI1* ja CSI2* võistlus Indoor Wierden 2018, kus meie takistussõitja My Relander saavutas kokku kolm auhinnalist kohta.

My osales võistlustel kahe hobusega, kaheksa aastase märaga Felle Dame ja üheksa aastase ruunaga Expert. Felle Damega sõitsid nad ühe tärni väikest ringi, mille kõrguseks oli kuni 125 cm, ja Expertiga kahe tärni keskmist ringi, mille kõrgus olid kuni 140 cm.

Esimesel ja teisel päeval tegid My ja Expert puhtad sõidud ning saavutasid vastavalt 13. ja 8. koha. Felle Damega oli esimese stardi tulemuseks samuti puhas sõit ja kiire ajaga saavutati tubli 9 koht.

Finaalis olid parkuurid märkimisväärselt tehnilisemad ning mõlema hobusega pudenes kahjuks üks latt. Sellegipoolest jäi ratsanik hobuste ja tulemustega väga rahule, sest saadud kogemustega on väga hea jätkata alanud hooaega. Juba järgmisel nädalal võistleb My mõlema hobusega taas Hollandis rahvusvahelisel võistlusel Jumping de Achterhoek´is.

My Relander elab ja treenib Hollandis. Hetkel on tal kaks rahvusvahelise taseme hobust ning lisaks neile treenib My igapäevaselt veel mitmeid teisi hobuseid.

Indoor Wierdeni võistlustulemusi saab vaadata siit: https://results.scgvisual.com/2018/indoorwierden/