My Relander ja Expert Hollandis auhinnalistel kohtadel

My Relander ja Expert

Eelmisel nädalavahetusel, 21.-24. novembrini võistles meie noorsportlane My Relander oma põhihobuse Experdiga Hollandis rahvusvahelistel võistlustel CSI U25 Big Touri klassides, kus oldi iga päev auhinnalistel kohtadel.

Esimesel võistluspäeval osalesid My ja Expert 140 cm kõrguses ümberhüpetega sõidus. My oli üks 13-st sportlasest, kes ümberhüpetele pääses. Ka seal tehti vigadeta sõit ja lõpetati parkuur viiendal auhinnalisel kohal.

Teisel päeval hüppasid My ja Expert samuti 140 cm kõrgust kiirus-puhtus parkuuri. Selle sõidu lõpetasid nad kolmandal kohal.

Viimasel päeval tuli noortel sportlastel hüpata taas ümberhüpetega parkuuri, kus tõkked 140 cm kõrged. Parkuuris osales 30 võistluspaari, kellest seitse pääses ümberhüpetele. Vaid kaks sportlast läbis ka need vigadeta. My ja Expert lõpetasid parkuuri vigadeta ja teisel kohal, olles võitjast vaid pisut vähem kui sekund aeglasem.