My Relander ja Schecki II võitsid Jüris teise ponikarika etapi järjest

Täna, laupäeval, peeti Jüri tallis Eesti Ratsaspordi Liidu talvise ponikarika neljas etapp, kus oma nädalatagust etapivõitu kordasid põhiklassis My Relander ja Schecki II.

ERL talvise ponikarika II võistlusklassi takistuste kõrguseks oli Jüriski 100 cm ning arvestust peeti kahefaasilise parkuuri artikli alusel. Teise faasi pääsesid 12st alustajast tervelt 9, seal tegid kiireima ja puhta sõidu juba teist nädalavahetust järjeks võitmatuks jäänud My Relander (Ruila Tall) ja poni Schecki II. My ja Schecki võit oli seekord ülivõimas, sest teise koha saavutanud Monika Varterit (Tondi) ja Vincenti edestati teises faasis pea 11 sekundiga. Kolmanda koha sõitsid Jüris välja Kärt Kaal (Simon) ja Bonnie Penotti.

Esimeses võistlusklassis käis jällegi võistlus ideaalajale. Parima tulemuse, mis erines normiajast 0.04 sekundit, saavutas Minna Annabel Tismus (Tondi) ponil Toonik. Teine tulemus 85 cm kõrguste takistustega parkuuris kuulus Monika Varterile ja Vincentile (erinevus 0.96) ning kolmas Berit Lehtsaarele (Viljandimaa) ja Little Pumale erinevusega 1.18.

Lisaks ponikarika klassidele võisteldi avatud arvestustes. Kõrgusel 85 cm ja 100 cm võitis Berit Lehtsaar vastavalt hobustega Little Puma ning Solei Solei. 110 cm sõidu võitis ainsana teise faasi vigadeta läbinud Riina Seder (Tondi) hobusel Kleopatra.

Jüri võistluse kõik tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/files/event/dntrx5336e1ce80a20tulemused_talv_Poni_IV_Jyri.pdf