Nädalalõpus toimub lisaks arvukatele ratsavõistlustele ka Perepäev Poniga

Eeloleval nädalalõpul on Eestimaa hobusesõpradele pakkuda võistlusi ja üritusi igale maitsele.

Ponisõbrad on oodatud 17. augustil Kose lähedal Ahisilla külas asuvasse Nõmmemõisa talli, kus leiab aset üritus Perepäev Poniga. Sisutiheda meelelahutuse ja meeldiva päeva koostisosadeks on päevakavas paroodia-show lastele "Kipi otsib superponi" ja teatrietendus "Kapten Trummiga reisimas". Peremängud Raimo Aasa juhtimisel muudab pingeliseks võitjatele väljapandud reis Rootsi. Estraadikava ja erinevad põnevad töötoad ning loomulikult ponitalutus, mis sel päeval on kõigile lastele tasuta. Tulge ponisid patsutama ja veetke suve lõpetuseks üks meeleolukas laupäev!

Asukoha leidmiseks: http://www.nommemoisa.ee/index.php/kontakt

Võistlusi toimub nii takistus- kui koolisõidus, aga ka kestvusratsutamises. Lisaks juba eelmainitud Perila Summer Showle 16.-17. augustil, mille raames viiakse läbi ka ERL Suvise Ponikarika Finaal, peetakse Saksa Ratsutamiskompleksis laupäeval LMRK Suvise Karikasarja III etapp.

Vääna Ratsakeskuses toimuvad ERL Suvise Koolisõidu Karikasarja IV etapp ja Noorhobuste Sarja III etapp, kusjuures reedest pühapäevani toimub samas ka koolisõidkohtunike koolitus ja atesteerimine. Koolitust viib läbi FEI 4* koolisõidukohtunik Maja Štukelj.

Võrumaal aga selgitatakse laupäeval Rõuge Rännak 2013 võistluse raames Eesti meister Noorte Kestvusratsutamises. Ilusat nädalalõppu!