Nädalavahetusel peetakse kodumaal võistlusi kõigil kolmel olümpiaalal

Alanud nädalavahetus pakub võistlusrõõmu kõikidele ratsaspordi olümpiaalade harrastajatele. Atraktiivseimaks selle nädalavahetuse kodumaiseks võistluseks saame kindlasti pidada kolmandat aastat peetavat Kurtna Sisekolmevõistlust.

Kurtna Sisekolmevõistlusel osalevad traditsiooniliselt mitmete riikide sportlased. Seekord on lisaks kodumaistele paaridele stardis võistlejad Leedust ja Soomest. Kahe võistlusklassi peale asus täna hommikul starti 38 võistluspaari. Kavas on keskmine 100 ja kerge 80. Täna kogutakse punkte maneeži- ja takistussõidus, homme on kavas sisekross.

Kui kolmevõistlejad stardivad Kurtnas, siis poniratsutajad jätkavad oma takistussõidusarja kolmanda etapiga Järvamaal Koordi tallides. Homme, pühapäeval jätkub Ruilas aga koolisõidu sisehooaja karikasari, millel kavas sarnaselt ponide takistussõidusarjaga kolmas etapp. Homsel pühapäevas on Hiiumaal võistlustules takistussõitjad, kus sealne ERL-i kalenderplaani mitte kuuluva Talvekarikas on eelnavalt mainitud sarjadele sarnaselt jõudnud jällegi kolmandasse etappi.

Lisaks kodumaistele võistlustele stardivad mitmed meie takistussõitjad Soome legendaarses Ypäjä ratsakeskuses täna ja homme toimuval Ypäjä Winter Festivalil. Soome sõitsid Kätlin Sehver, Katrin Pill, Eleri Kiveste, Margit Mägi, Andres Udeküll, Renek Rosenberg ja Kullo Kender. Stardis on ka põhjanaabrite juures töötav Madis Morna.