Nädalavahetusel selguvad baltikumi parimad noorhobused ja ratsutajad

Leedus selgitatakse käesoleval nädalavahetusel välja baltimaade parim ratsutaja.

Vazgaikiemises toimuva Baltic Riders Tour’i esimese võistluspäeva tulemused on olnud eestlastele soodsad.

Noorte hobuste sõidu võitsid Girts Bricis ja Esmeralda. Teiseks jäid Aleksas Seilius ning Karavela, kolmanda tulemuse sai Matas Petraitis Lordanol. Gunnar Klettenberg hobusega Pia Diam saavutasid neljanda positsiooni, viienda koha sõitsid välja Katrin Pill ja Styling.

Jokkeri sõidus takistuste kõrgusega kuni 125cm oli parim võistluspaar Alexander Belekhov hobusega Liding Light. Teise koha said Yahor Morotski ja A Capella 2, kolmandaks tuli Eesti sportlane Andres Udeküll hobusega Calcyl.

Neljandas sõidus, kiirusparkuuris takistuste kõrgusega kuni 135cm oli auhinnalistel kohtadel neli Eesti ratsutajat. Sõidu võitisid Vasil Ivanou ja Carmelita 17. Teiseks jäid Valdimir Beletskiy ning Casimir 87. Kolmanda auhinnalise koha sai Urmas Raag Poncorde’l, neljanda positsiooni Andres Udeküll ning Ex-Calibur. Seitsmendaks jäid Gunnar Klettenberg ja Agadez ning kümnes ja viimane auhinnaline koht kuulus Andres Trevele ja Sandokanile.

Noorte ja juuniorite sõidus võttis esimese ja teise koha Kristupas Petraitis hobustega Silvanos ja Cisko. Kätlin Sehver saavutas samuti kaks auhinnalist kohta Utinka S’ga neljanda ja Lord Leuga kuuenda.