Neeroetereni võistluse parimaks eestlaseks jäi Rein Pill

Laupäeva hommikul saime lugejaid informeerida mitmete meie takistussõitjate osalemisest Belgias Neeroeterenis de Warre ratsakeskuses peetud CSI2* tasemega võistlusel, kus Rein Pill oli jõudnud auhinnalistele kohtadele. Midagi ei muutunud ka kahel viimasel võistluspäeval, eestlaste parimaks ta jäigi.

Rein Pill osales laupäeval ja pühapäeval mitmetes võistlussõitudes, millest juba mainitutele teenis veel ühe auhinnalise koha. Laupäeval jõuti hobusega Carrera Z auhinnalisele kaheksandale kohale kahefaasilises 135 cm kõrguste takistustega sõidus, mille võitis iirlane Michael Paul Duffy hobusel Shahanez. Pühapäevaseks Reinu parimaks jäi hobusega Zwingdoc kogutud 1 karistuspunkt 125 cm sõidus, mis 61 võistleja seas andis 21. koha.

Samas toimunud 145 cm kõrguse Grand Prix võitis tuntud Belgia takistussõitja Gregory Wathelet hobusega Etoile M. Osales ka Stanislav Tedre hobusega Handels Kosmos. Nende tulemuseks jäi 9 karistuspunkti ja 32. koht 52 paari hulgas. Kõik de Warre võistluse tulemused on leitavad aadressilt http://www.dewarre.be/_le/internationaal.php?id=69

Madalmaade linnas Enschedes CSIJ ehk juuniorite turniiril osalenud Kristin Johanna Koppelmaa kahjuks parematele kohtadele ei jõudnud. Sealse juuniorite 140 cm kõrguse Grand Prix võitis Belgia takistussõitja Boy-Adrian van Gelderen hobusel Be Cool.