Neeroeterenist tuli eestlastele mitmeid auhindu, Ellermannile veel teinegi võit

Laupäeval informeerisime lugejaid Hanno Ellermanni ja Dakar TN võidust noorhobuste klassist. Täna saame lisada, et samale paarile lisandus teinegi võit ning eestlastele teisigi auhinnalisi kohti.

Hanno Ellermanni esitused kuueaastastel hobustel lõppesid reedel ja laupäeval identsete tulemustega – laupäevalgi saavutati esikoht hobusega Dakar TN ja kolmas koht hobusega Starpower TN. Pühapäevases kuueaastaste finaalis jäi Dakariga tulemuseks kolmas koht.

Mitmetele auhinnalistele kohtadele jõudis ka Tiit Kivisild, kes laupäevases niinimetatud väikeses Grand Prix`s, kõrgusel 140 cm, saavutas Corsicaga auhinnalise seitsmenda koha, pühapäevases keskmise ringi finaalis kõrgusel 135 cm Sullivaniga neljanda koha. Mõlemal juhul oli Tiit puhas nii põhiparkuuris kui ümberhüpetel.

Pühapäevane Grand Prix paraku eestlastel ebaõnnestus. Kõrgusel 145 cm toimunud põhisõidu võitis Madalmaade takistussõitja Bianca Schoenmarkers hobusel Anastasia HDH. Parima eestlasena lõpetas 28. kohal Stanislav Teder hobusega Handels Kosmos. Kivisild ja Cinnamon saavutasid 29. ning Ellermann ja Eldorado 31. kohal.