Neljapäev Helsingis: Närepilt ja Mornalt kaks teist kohta

Kippen Närep ja Rosehill Fascination Helsingi Horseshowl 2018 a. Foto: Katrin Vellet Kippen Närep ja Rosehill Fascination Helsingi Horseshowl 2018 a. Foto: Katrin Vellet

Teine päev tõi Helsingis toimuvalt Horse Showlt meile taaskord rõõmusõnumeid, sest nii Kippen Närep kui Madis Morna said taaskord auhinnalised kohad.

Kippen Närep (Rosehill Fascination) ja Saskia Maripuu (Deal or No Deal) olid täna jällegi stardis ponidele mõeldud, seekord juba 115 cm kõrguses sõidus. Närep ja Rosehill Fascination tegid tubli puhta sõidu ning jõudsid ümberhüpetele, kus saadi kahjuks neli karistuspunkti. Kuna aga keegi teine samuti puhast sooritust teha ei suutnud, andis saadud aeg neile sõidus teise koha. Maripuu ja Deal or No Deal pidid leppima kaheksa karistuspunktiga, mis andis neile kaheksanda koha 14 osaleja seas.

Madis Morna oli võistlustules oma nelja noore hobusega, kellest parimaks osutus täna viieaastane Chardonnay Nahi, kes sai oma sõidus teise koha. Auhinnaliselt kohalt jäi napilt välja kuueaastane Herbert, kes lõpetas võistlusklassi kolmandana.

Homme on GP stardis koolisõitjad Dina Ellermann ja Diana Pruks, CSI1* taseme 140 cm parkuuris osalevad Madis Morna ja Galatejs ning alustavad ka CSI5* tasemel võistlevad Rein Pill ja Paul Argus.

Kõik Helsingi tulemused leiate siit