Neljapäevast pühapäevani toimuvad Euroopa Meistrivõistlused kolmevõistluses

25. augustil algasid Saksamaal Luhmühlenis elegantses ratsutamiskompleksis kolmevõistluse Euroopa Meistrivõistlused, mis kestavad eeloleva pühapäevani.

Võistluste üks suurfavoriite on sakslane Michael Jung hobusel La Biosthetique-Sam FBW ning seda võitu oodatakse pikisilmi, kuna sakslastel ei ole mitte kunagi Luhmühlenis kodupubliku ees õnnestunud tiitlit võita. Korraldajamaal õnnestub starti saata topeltkogus võistlejaid, mida peetakse mõistagi tohutuks eeliseks tänavu, aasta enne Olümpiamänge.

Luhmühlen võõrustab võistlust viiendat korda, esimest korda toimusid Euroopa Meistrivõistlused seal juba 1975. aastal. Kogu kompleks, kus iga-aastaselt toimuvad suure kaliibriga ratsavõistlused ja mida peetakse isegi üheks Euroopa tähtsaimaks ja suurimaks kolmevõistluse võistluspaigaks, ehitati käesolevaks sündmuseks põhjalikult ümber.

Stardis on 70 võistlejat 14 riigist, meie lähinaabritest osalevad soomlased, rootslased, venelased ning üks leedu sportlane. Neljapäeval ja reedel on kavas koolisõit, laupäeval kross ning pühapäeval takistussõit.

Võistlusel on väga korralik kodulehekülg, kust huvilised leiavad kõik vajaliku info ja tulemused: http://www.luhmuehlen.de/