Neljarakendite finalistid selgusid Leipzigis, kus võidu võttis Jerome Voutaz

Möödunud nädalavahetusel peeti Leipzigis selle hooaja viimane neljarakendite MK-etapp, kus selgusid lõplikult kahe nädala pärast Bordeaux`s peetava finaali osalised. Leipzigis tegi parima soorituse Šveitsi kutsar Jerome Voutaz.

 

Leipzigis startis seitse kutsarit, kellest suurima surve all oli kindlasti noor belglane Glenn Geerts, kes Bordeaux`sse pääsemiseks pidi saavutama minimaalselt teise koha, milleni ta ette ruttavalt öeldes ka jõudis. Geerts tegi avavoorus ideaalse sõidu ja läks võitjate vooru parima tulemusega, mis tähendas viimast stardipositsiooni. Lisaks belglasele jõudsid sinna teise tulemusega Jerome Voutaz ja Boyd Exell. Leipzigis muide ei alustanud kutsarid võitjate voorus nullist vaid summeeriti mõlema vooru tulemused.

 

Suurmeister Exell startis võitjate voorus esimesena, kulutas liialt aega ühel maratonitakistusel ning võttis maha ühe palli. Teisena startinud Voutaz tegi aga kiire ja puhta soorituse nautides täiega marulise publiku poolehoidu. Viimasena starti asunud Geerts võttis üles kiire tempo, mis viis kahe palli maha-ajamiseni, kuid noormehe tempo oli sedavõrd kiire, et vaatamata sellele edestas ta Boyd Exelli, seda küll vaid 0.12 sekundiga. Lõpetades teisena, möödus Geerts koondarvestuses ühe punktiga sakslasest Georg von Steinist ning kvalifitseerus kuuendana Bordeaux`sse.

 

Lisaks Glenn Geertsile astuvad Prantsusmaal üles veel Boyd Exell, IJsbrand ja Bram Chardon, Koos de Ronde ning Jerome Voutaz. Finaal peetakse 2.-4. veebruarini.

 

Kõik Leipzigi tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2018/1433/html/en/longinestiming/index.html


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23