Neljarakendite MK-sarja Stuttgardis alustas võidukalt Boyd Exell

Möödunud nädalavahetusel Stutgardis toimunud võistlusel sai avalöögi neljarakendite uus MK-sari, kus oma traditsiooniks kujunenud võitude jada jätkab maailma pikaaegne esinumber Boyd Exell.
 

Stuttgardi rada oli ehitatud publikule atraktiivseks, kasutuses oli areeni ääres asunud spetsiaalne veekraav, mida lisaks rakenditele kasutati ka sisekolmevõistluse rajal. Koonuseid täiendasid kaks maratonitakistust, millest üks kuue, teine viie väravaga.
 

Võitjate vooru pääsesid traditsiooniliselt avavooru kolm paremat, kelleks seekord olid Boyd Exell, IJsbrand Chardon ja sakslaste rõõmuks ka Georg von Stein. Esimesena läks rajale valitsev Euroopa meister Chardon, kes võttis maha ühe palli, millega lisandus viis lisasekundit. Järgmisena hoidis Saksamaa publiku meeli üleval von Stein, kes tegi küll puhta sõidu, kuid sellele vaatamata jäi Chardoni tulemusele pisut üle pooleteistkümne sekundi alla. Viimasena startinud Exell oli aga jällegi omast klassist ja edestas Chardoni aega enam, kui viie sekundiga.

 

Kõik Stuttgardi tulemused leiate aadressilt http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1426/html/en/longinestiming/index.html


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23